خبرخوان

2020, فروردین

صدور پیش‌فاکتور در نرم‌افزار سپیدار
پیش‌فاکتور یک فرم استعلام قیمت است که سند حسابداری ندارد و بر روی موجودی انبار نیز تاثیر ندارد. پس از ورود به سیستم، قسمت مشتریان و فروش را انتخاب نموده و در قسمت عملیات، گزینه‌ی «پیش‌فاکتور جدید» را انتخاب کنید.
اعلامیه قیمت در نرم‌افزار سپیدار
اعلامیه قیمت لیستی است که در مواقع ثبت فاکتورها یا اسناد فروش بتوانید قیمت‌ها را به‌صورت آماده داشته باشید، همچنین در سرعت ثبت فاکتور بسیار تأثیرگذار است و قیمت‌های تعریف شده، در فاکتورها نمایش داده می‌شود. در اعلامیه قیمت، امکان تعریف قیمت و تخفیف‌های مختلف برای هر کالا به تفکیک انواع فروش وجود دارد.
پورسانت در نرم‌افزار سپیدار
برای تعریف پورسانت، پس از ورود به سیستم وارد قسمت مشتریان و فروش شده و در بخش عملیات، گزینه‌ی «پورسانت جدید» را انتخاب نمایید.
تخفیف در نرم‌افزار سپیدار
پس از ورود به سیستم وارد قسمت مشتریان و فروش شده و در بخش عملیات، گزینه‌ی «تخفیف جدید» را انتخاب نمایید.
تعریف بسته محصول در نرم‌افزار سپیدار
فروشنده‌ها برای تبلیغ محصولات به مشتریان از بسته محصول استفاده می‌کنند، مثلا برای فروش بیشتر به‌جای استفاده از تخفیف از بسته محصول استفاده می‌نمایند.
آموزش نرم‌افزار سپیدار - دریافت و پرداخت
آموزش بخش «دریافت و پرداخت» در نرم‌افزار سپیدار.[حساب بانکی جدید],[صندوق جدید],[دستگاه کارت‌خوان],[معرفی دسته چک],[استرداد چک ها],[وصول چک پرداختنی],[اعلامیه پرداخت],[رسید به‌صورت نقد و حواله],[رسید به‌صورت چک]
معرفی نوع فروش در نرم‌افزار سپیدار
نوع فروش، یک نوع دسته‌بندی و گروه‌بندی فروش انجام شده به مشتریان می‌باشد. با ورود و ثبت اطلاعات نوع فروش، امکان تهیه گزارش، تعریف اعلامیه و تخفیف برای کالاها و خدمات و یا ثبت سند حسابداری فروش در حساب‌های مختلف براساس نوع فروش تعریف شده در سیستم، در اختیار شما قرار می‌گیرد.
لیست وصول در نرم‌افزار سپیدار
پس از ورود به سیستم وارد قسمت سفارش‌گیری و پخش شده و در قسمت عملیات، گزینه‌ی «لیست وصول جدید» را انتخاب نمایید.
توزیع گرم در نرم‌افزار سپیدار
در این توزیع سفارش و فاکتور ثبت نمی‌شود بلکه کالا در وسیله حمل بارگیری شده و مستقیم تحویل مشتری داده می‌شود و موزع (مأمور پخش) بعد از تحویل کالا برای مشتری فاکتور ثبت می‌کند. پس از ورود به سیستم وارد قسمت سفارش‌گیری و پخش شده در قسمت عملیات، گزینه‌ی «توزیع گرم» را انتخاب نمایید.
توزیع سرد در نرم‌افزار سپیدار
در این توزیع تمام فاکتورها و سفارشاتی که از مشتریان دریافت شده و در سیستم ثبت شده است را توسط موزع (مأمور پخش) به دست مشتری برسانید. پس از ورود به سیستم وارد قسمت سفارش‌گیری و پخش شده و در قسمت عملیات، گزینه‌ی «توزیع سرد» را انتخاب نمایید.