نرم افزار حسابداری خدماتی: بعضی از شرکت‌ها با هدف ارائه خدمات تأسیس می‌شوند. از مهم‌ترین فرایندهای این شرکت‌ها صدور فاکتورهای خرید و فروش است. این فاکتورها ممکن است با قیمت‌های متفاوتی ثبت شود، حتی در بعضی از آن‌ها نیاز به محاسبه پورسانت برای فروشنده نیز می‌باشد، که این موضوع کمی فرایند را پیچیده می‌کند.

در جریان عملیات‌ها مسلماً وجوه‌نقد و چک‌های بسیاری در گردش است که مدیریت و مغایرت‌گیری آن‌ها نیاز به یک شخص یا سیستم قابل اطمینان دارد، تا روی چک‌ها در زمان مناسب عملیات مناسب را اعمال کند. تعیین ارائه استراتژی‌های شرکت و کسب سود، نیازمند ارائه اطلاعاتی مانند درآمد حاصل از فروش خدمات یا آگاهی از خدمات پر سود شرکت از سوی واحد مالی به مدیریت است، این گزارشات کمک بسیاری به شرکت برای رسیدن به درآمد بالا می‌نماید.

علاوه بر آن محاسبه‌ی حقوق کارکنان و ارائه اطلاعات به نهادهای قانونی، زمان زیادی از کارکنان شرکت را می‌گیرد، عملاً انجام تمام این فعالیت‌ها توسط یک حسابدار کار بسیار دشواری می‌باشد و ممکن است دقت و سرعت کافی در او دیده نشود. در چنین مواقعی نرم افزار حسابداری خدماتی بسیار کارامد است.

بسته‌ نرم افزار حسابداری خدماتی شامل 3 سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت و فروش خدماتی می‌باشد. این بسته به شکل تک کاربر است و امکان اضافه کردن کاربر نیز هست. همچنین شما امکان ثبت اطلاعات دو شرکت را به شکل مجزا در این نرم افزار حسابداری خدماتی دارید.

این سیستم نرم افزار حسابداری خدماتی مناسب شرکت‌هایی است که فعالیت اصلی آن‌ها ارائه خدمات به مشتریان است و در ازای آن‌ها دستمزد دریافت می‌کنند. معمولا تخصص چنین شرکت هایی در ارائه خدمات از اهمیت بسیاری برخوردار است.

  امکانات بسته‌ نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار:

  •  با بسته‌ نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار می‌توانید تمام فاکتورهای فروش و حتی خرید خدمات خود را با قیمت‌های مختلف ثبت کنید و به راحتی برای فروشنده‌های خود پورسانت را محاسبه و آن را پرداخت نمایید.
  •  با این سیستم نگران کنترل وجوه‌نقد و چک‌های خود نباشید، چرا که در هر مکان و هر زمان می‌توانید با موبایل خود از تمام عملیاتی که بر روی وجوه‌نقد یا چک‌ها اعمال می‌شود را مشاهده نمایید، حتی قبل از سررسید چک‌های مورد نظر آن را به طرف حساب یادآوری کنید.
  •  این سیستم اطلاعاتی به شما می‌دهد که نشان دهد شرکت در چه وضعیتی می‌باشد و چگونه می‌توانید آن را به بیشترین کسب سود برسانید.
  •  با این سیستم از درآمد روزانه، ماهانه و حتی سالانه‌ی خود باخبر می‌شوید و با آگاهی از خدمات پرسود شرکت می‌توانید شرکت را به بیشترین بازدهی برسانید.
  •  همچنین گزارشات قانونی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن تهیه و به نهادهای مربوطه ارائه دهید و دیگر نگران جریمه دیرکرد ارائه این اطلاعات نباشید.
  •  یک ارتباط شفاف میان مشتریان به وجود می آورد زیرا در لحظه صورت حساب طرف مقابل قابل گزارش‌گیری است.
  •  ایجاد مدیریت فروش خدمات و همچنین تعیین نوع فروش برای خدمات متفاوت
  •  ثبت مدل‌ُهای متفاوت و گوناگون پورسانت، تعریف واسط و همچنین محاسبه کردن پورسانت بر حسب تسویه یا عدم تسویه‌ی فاکتور
  •  مدیریت کردن تمامی دریافت‌ها و پرداخت‌ها و ثبت کردن تمامی چک‌های دریافتی و پرداختی
  •  تهیه‌ی خودکار صورت مغایرت بانکی، صرفه جویی در زمان، جلوگیری از دوباره‌کاری و اشتباهات

اگر هنوز برای تهیه نرم افزار حسابداری خدماتی سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است، ما آماده ایم تا به صورت اصولی تمام ابهامات و سوالات شما را برای استفاده درست از نرم افزار حسابداری خدماتی پاسخ بدهیم. ما با حوصله سوالات شما را پاسخ خواهیم داد و شما را برای فرایندهای خدماتی، با همکاری راه حل های سفارشی نرم افزار حسابداری خدماتی و  برای چالش های منحصر به فرد در این راه راهنمایی خواهیم کرد.