• info@sepidar.ir
 • ٨٨٠٢٨١٤٠-٠٢١
 • تماس در در ساعات اداری
 
 

نرم افزار حسابداری خدماتی

سپیدار همکاران سیستم

بسیاری از شرکت‌ها با هدف ارائه خدمات تاسیس می‌شوند، از مهم‌ترین فرایندهای این شرکت‌ها صدور فاکتورهای خرید و فروش است. این فاکتورها ممکن است با قیمت‌های متفاوتی ثبت شود، حتی در بعضی از آن‌ها نیاز به محاسبه پورسانت برای فروشنده نیز می‌باشد، که این موضوع کمی فرایند را پیچیده می‌کند. در جریان عملیات‌ها مسلماً وجوه‌نقد و چک‌های بسیاری در گردش است که مدیریت و مغایرت‌گیری آن‌ها نیاز به یک شخص یا سیستم قابل اطمینان دارد، تا روی چک‌ها در زمان مناسب عملیات مناسب را اعمال کند.

تعیین ارائه استراتژی‌های شرکت و کسب سود، نیازمند ارائه اطلاعاتی مانند درآمد حاصل از فروش خدمات یا آگاهی از خدمات پر سود شرکت از سوی واحد مالی به مدیریت است، این گزارشات کمک بسیاری به شرکت برای رسیدن به درآمد بالا می‌نماید

علاوه بر آن محاسبه‌ی حقوق کارکنان و ارائه اطلاعات به نهادهای قانونی، زمان زیادی از کارکنان شرکت را می‌گیرد، عملاً انجام تمام این فعالیت‌ها توسط یک حسابدار کار بسیار دشواری می‌باشد و ممکن است دقت و سرعت کافی در او دیده نشود.

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند؛ هم‌چنین با در اختیار گذاشتن گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام را برای شما به ارمغان می‌آورد.

این بسته با 4 سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های خدماتی است.

این سیستم مناسب شرکت‌هایی است که فعالیت اصلی آن‌ها ارائه خدمات به مشتریان است و در ازای آن‌ها دستمزد دریافت می‌کنند. معمولا تخصص چنین شرکت هایی در ارائه خدمات از اهمیت بسیاری برخوردار است..

امکانات بسته‌های خدماتی سپیدار:

 •   با بسته‌ی خدمات سپیدار می‌توانید تمام فاکتورهای فروش و حتی خرید خدمات خود را با قیمت‌های مختلف ثبت کنید و به راحتی برای فروشنده‌های خود پورسانت را محاسبه و آن را پرداخت نمایید.
 •   با این سیستم نگران کنترل وجوه‌نقد و چک‌های خود نباشید، چرا که در هر مکان و هر زمان می‌توانید با موبایل خود از تمام عملیاتی که بر روی وجوه‌نقد یا چک‌ها اعمال می‌شود را مشاهده نمایید، حتی قبل از سررسید چک‌های مورد نظر آن را به طرف حساب یادآوری کنید.
 •   این سیستم اطلاعاتی به شما می‌دهد که نشان دهد شرکت در چه وضعیتی می‌باشد و چگونه می‌توانید آن را به بیشترین کسب سود برسانید.
 •   با این سیستم از درآمد روزانه، ماهانه و حتی سالانه‌ی خود باخبر می‌شوید و با آگاهی از خدمات پرسود شرکت می‌توانید شرکت را به بیشترین بازدهی برسانید.
 •   همچنین گزارشات قانونی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن تهیه و به نهادهای مربوطه ارائه دهید و دیگر نگران جریمه دیرکرد ارائه این اطلاعات نباشید.

ویژگی سیستم خدماتی سپیدار:

 •   تعیین نوع فروش برای خدمات متفاوت؛ مدیریت فروش خدمات
 •   تهیه‌ی در لحظه‌ی صورت حساب طرف مقابل؛ ارتباط شفاف با مشتریان
 •   تعیین مدل‌های گوناگون پورسانت؛ تعریف واسط و محاسبه‌ی خودکار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتور
 •   ثبت عملیات مرتبط با چک‌‎های دریافتی و پرداختی؛ مدیریت تمام دریافت‌ها و پرداخت‌ها
 •   تهیه‌ی خودکار صورت مغایرت بانکی؛ صرفه‌جویی در زمان، جلوگیری از دوباره‌کاری و اشتباهات کاربری

سیستم های بسته حسابداری خدماتی سپیدار:

 
 

مشاوره فروش

۰۲۱-۸۸۰۲۸۱۴۰

 

پشتیبانی تلفنی

۰۲۱-۸۸۰۲۸۱۴۰.

 

مقالات مرتبط

پورسانت در نرم‌افزار سپیدار

برای تعریف پورسانت، پس از ورود به سیستم وارد قسمت مشتریان و فروش شده و در بخش عملیات، گزینه‌ی «پورسانت جدید» را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب  

فاکتور خرید در سپیدار

سندی است که طی آن خرید انجام شده، در سیستم تأمین کنندگان و انبار ثبت می‌گردد. صدور فاکتور خرید اجباری نیست و بدون ثبت فاکتور خرید نیز می‌توان رسید انبار را ثبت نمود.

ادامه مطلب  

تسویه‌ی دستگاه کارت‌خوان در سپیدار

ممکن است توسط یک مشتری چندین بار کارت کشیده شود، یا این‌که تسویه‌ای توسط کارت‌خوان صورت گیرد، برای این‌که مبلغ کارت‌های کشیده شده به بانک واریز گردد، باید تسویه کارت‌خوان را ثبت نمایید.

ادامه مطلب