• info@sepidar.ir
  • ٨٨٠٢٨١٤٠-٠٢١
  • تماس در در ساعات اداری

اعلامیه قیمت لیستی است که در مواقع ثبت فاکتورها یا اسناد فروش بتوانید قیمت‌ها را به‌صورت آماده داشته باشید، همچنین در سرعت ثبت فاکتور بسیار تأثیرگذار است و قیمت‌های تعریف شده، در فاکتورها نمایش داده می‌شود. در اعلامیه قیمت، امکان تعریف قیمت و تخفیف‌های مختلف برای هر کالا به تفکیک انواع فروش وجود دارد.

پس از ورود به سیستم در منوی عمودی، قسمت مشتریان و فروش را انتخاب نموده و در بخش عملیات، گزینه‌ی «اعلامیه قیمت» را انتخاب نمایید.

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

برای اضافه کردن اطلاعات به اعلامیه قیمت، کلید + و همچنین برای حذف یک قلم می‌توانید از کلید ضربدر یا کلیدهای ترکیبی Ctrl و Delete استفاده کنید.

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

در ستون کد نوع فروش، نوع فروش را از سلکتور آن انتخاب نمایید.

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

با انتخاب کد نوع فروش، سیستم عنوان نوع فروش را نمایش خواهد داد.

در ستون کد کالا/خدمت، کالای مورد نظر را از سلکتور آن انتخاب نمایید، سیستم عنوان کالا/خدمت را نمایش خواهد داد.

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

در گزینه‌ی «فی» با توجه به نوع فروش مبلغ فروش و در گزینه‌ی «تخفیف» میزان تخفیف این کالا را به درصد وارد نمایید، همچنین در قسمت درصد اضافات می‌توانید مشخص کنید که در فاکتور تا چند درصد می‌توانید به فی فاکتور اضافه نمایید.

با انتخاب گزینه‌های «امکان تغییر فی در فاکتور فروش» و «امکان تغییر تخفیف در فاکتور فروش» تغییرات فوق امکان‌پذیر خواهد شد، با استفاده از کلید تغییر قیمت و تخفیف می‌توانید تغییرات لازم در تخفیف یا مبلغ فی را در فاکتور انجام دهید.

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

در پایین فرم گزینه‌ی «تغییر مارجین» وجود دارد، با انتخاب آن می‌توانید افزایش یا کاهش قیمت‌های ثبت شده را به یک درصد تغییر دهید که به شما اجازه می‌دهد به همان نسبت‌ها مبلغ را افزایش یا کاهش دهید. "نه بیشتر و نه کمتر"

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

در گزینه‌ی «تغییر قیمت و تخفیف»، براساس گزینه‌های موجود در فرم می‌توانید تغییرات را اعمال نمایید.

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

همچنین با استفاده از گزینه‌ی «تکثیر سطر» می‌توانید با استفاده از سطری کپی بردارید و فقط قسمت‌هایی که می‌خواهید تغییر کنند را انتخاب نمایید.

اعلامیه قیمت در سپیدار

 

تغییرات لازم را اعمال کنید و گزینه‌ی ذخیره را در بالای فرم انتخاب نمایید.